PROPOLİS EKSTRAT 20 ML

Ürün Kodu: #000234

Marka: OVACIK DOĞAL

50.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 08 Mart, 2021 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

* Propolis bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olur

* Ovacık dogal propolisi özel ambalajında ve bu ürüne özel damlalığı ile rahat kullanımınız için paketlenmiştir.

*  Piyasadaki benzerlerine göre çok daha farklı ve zengin bir fitokimyasal içeriğe sahiptir.
* Eğer daha önce herhangi başka bir marka propolis kullanmışsanız Ovacık dogal propolisinin tadı size biraz farklı gelebilir. Çünkü propolisin tadını sadece arıların ziyaret ettiği bitkilerin aroması değil aynı zamanda ham propolisin hangi yöntemler ile ekstre edildiği ve bu yöntemlerde kullanılan çözücü kimyasalların neler olduğu belirler. Sıklıkla propolis ekstraksiyonlarında etil alkol, metanol, aseton, eter ve glikol gibi kimyasallar kullanıldığından alışık olduğunuz tat aslında bu kimyasallar ile karışık haldeki çözünmüş propolistir.
*Özellikle alkol ekstrelerinde alkolün etkisi ile propolis rengi de oldukça koyu, tadı acı ve boğazı yakıcıdır. Ovacık propolisi hazırlanırken üretimin hiçbir aşamasında kimyasal bir çözücü kullanılmamaktadır. Üretimde yalnızca steril saf su kullanılmaktadır. Su bazlı olmasına karşın özel bir yöntem ile ekstre edildiğinden diğer propolislere göre çok daha yoğun miktarda fenolik bileşen içermektedir, buna rağmen rengi açık kahverengi olup tadı acı değildir, kullanırken boğazı tahriş etmez.
* İçerisinde hiçbir sentetik koruyucu madde bulunmadığından açıldıktan sonra 1 ay içerisinde tüketilmesi ve bu süre içerisinde buzdolabından saklanması besin değerinin muhafazası açısından son derece önemlidir.
* Organik materyalde zaman zaman çökelme oluşabilmesi nedeni ile kullanmadan önce mutlaka çalkalanması gereklidir. Ancak henüz açılmayan ürünleri uzun süre ve son kullanım tarihine kadar oda sıcaklığında saklayabilirsiniz. Doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmaması açısından koyu renk şişelerde paketlenmiştir. 
*Özel kapağı propolisin hava almasını engeller ve ürünün besin değerini ve antioksidan özellikteki doğal içeriğini koruyucu niteliktedir. 


 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır