Şahinyurdu 1 kg Sofralık Siyah Zeytin (S)

Ürün Kodu: #000644

Marka: Şahinyurdu Köyü Koop

27.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 21 Haziran, 2021 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

SMALL SALAMURA SOFRALIK ZEYTİN

Yıl 2004 Aralık ayı, Dünyaca ünlü Gemlik Zeytininin yetiştiği Gemlik ilçesinin Şahinyurdu Köyünde işi ve geçimi Zeytin üretimi olan 7 çiftçi yani bizler, M.Niyazi ŞİMŞİR, M.ALİ ZAMBAK, Zeki BOSTAN, Hüseyin MERİÇ, Halil ALKAN, N.Cemal SELDAR ve Cemil ŞİMŞİR, Zeytin üretmenin zorluğunu toplama işinin yılın en soğuk ayları, Aralık, Ocak, Şubat aylarında yapıldığını ve karşılığını tam olarak alamadığımızı köyümüzde bir kooperatif kurulması gerektiğini konuştuk.

Vatandaşa kaliteli zeytin olarak yedirilen Zeytinleri gördük ve biz Şahinyurdu Kooperatifi olarak en iyi Zeytini üretmek için elimizden gelen işin fazlasıyla çalışmaya başladık ve ardından yapılan Gemlik Zeytin Festivallerinde dereceler aldık. Bu başarımızı kooperatifimizin kurucu üyeleri ve 125 üyemizle başardık.

2005 yılı içerisinde, Şahinyurdu köyümüzde bulunan TSE gıda standartlarına uygun 200 ton kapasiteli fabrikamızı kurduk. 2012 yılında yönetimi gençleştirmek amacı ile şuan ki yönetim kurulu başkanımız olan Cemil AĞIL, Cemalettin BAHAR ve Halil ALKANA yönetime seçilmeleri oy birliği ile onaylanmıştır.

Yeni yönetimimiz çalışmalara hız vererek, İstanbul, Ankara, İzmir, Tunceli ve birçok il ve ilçelerde şubelerimiz kurulmuştur. Gemlik Zeytin halinde 16 numaralı toptan ve perakende satışlarımız var olup kaliteli hizmetimiz devam etmektedir.

Kaliteli Zeytin yemek herkesin hakkıdır…

http://www.sahinyurdukoop.com/

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır